Nejčastější dotazy

Opravy chladičů - nejčastější dotazy.

Jaké chladiče opravujete?

Díky naší specializaci na chladiče opravujeme všechny druhy chladičů, kondenzorů, výparníků, výměníků atd. Chladiče vodní, olejové, vzduchové, kombinované. Hliníkové, měděné, mosazné, plastové. Všech typů osobních a nákladních automobilů, motocyklové, stavební, lodní, veterány, agregáty, klimatizace, závodní speciály a další na které si vzpomenete.

Opravíte chladič i s přistaveným vozidlem?

Ano. Je ale nutné domluvit termín pro přistavení vozidla.

Opravujete demontované chladiče?

Ano opravujeme demontované chladiče. Do opravy je lze přistavit bez objednání v běžné pracovní době uvedené v Kontaktech. 

Kolik stojí oprava chladiče?

Nelze přesně určit cenu opravy bez fyzického ohledání a tlakování chladiče. Po natlakování je zvolen nejvhodnějšího postupu opravy a stanoven rozpočet. Více k cenám se dozvíte v odpovědi Jak probíhá oprava?

Jak probíhá oprava chladiče?

Oprava začíná zjištěním úniku většinou tlakováním. Pak zvolíme nejvhodnější způsob opravy podle druhu chladiče, materiálu, místa úniku a tím také rozpočet s cenou. Kontaktujeme zákazníka a domlouváme cenu i termín zhotovení opravy.

U běžných chladičů se pohybuje kontrola s tlakováním okolo 200Kč.

U opravy se cena nedá přesně stanovit bez výše uvedené kontroly. Nemá cenu vám odhadovat cenu, protože rozpětí jednotlivých oprav může být značné. Některé opravy jsou v řádech stovek Korun a větší v řádech tisiců Korun.

Jak dlouho trvá oprava chladiče? 

To je závislé na rozsahu poškození a období, Běžně je kontrola prováděna do druhého dne a opravy cca 1-5 pracovních dní. U větších oprav i déle. Vše je na dohodě. 

Lze opravit ohnuté - nabourané chladiče?

Ano lze za určitých okolností srovnat ohnutý chladič. Nejčastěji je to právě na motocyklech. Po srovnání je prováděna tlaková kontrola případně oprava netěsnosti.

rovnani chladic moto po srovnani chladice moto

Lze chladič na opravu zaslat poštou?

Ano lze. Prosíme dbejte na důkladné zabalení proti otřesům a zajištění proti únikům kapalin. Opravené chladiče zasíláme zpět přepravcem DPD i na dobírku.

logo dpd dark

Prosíme při zasílání poštou o popsání rozsahu opravy. Dále nezapomeňte uvést tel. kontakt a adresu. Chladiče případně zasílejte na adresu uvedenou v Kontaktech

Rychlý kontakt

CP servis, s.r.o.

Plzeňská 221/130

Praha-5

tel. 257 222 221

Po-Čt:   8:00-17:00

Pá:        8:00-16:00

Podrobný kontakt.

CP servis, s.r.o

Plzeňská 221/130

Praha 5 - Motol

tel. 257 222 221